חברת מיחזור בקבוקים

הגעה אלינו
תחנת איסוף בקבוקים

אודותינו

ענקי המיחזור קיימת ופועלת בשוק המיחזור בחמש עשרה השנים האחרונות, אנו אוספים וממיינים מיכלים ברי פיקדון, פלסטיק זכוכית ופח. החברה נותנת שירות לאנשים פרטיים ולמוסדות, כל אחד יכול להגיע אלינו ולהזדכות על המיכלים שאסף ללא כל הגבלה ולקבל בתמורה תשלום במזומן. בכמויות גדולות יותר אנו מגיעים עד אליכם ואוספים את המיכלים. !

מיחזור בקבוקים

קבל כסף מזומן בעבור בקבוקים למיחזור. איסוף מבית הלקוח*.

מיחזור בקבוקים לעסקים

שירות יעיל, מהיר ואמין של איסוף בקבוקים ממסעדות, פאבים ורשתות מזון.

מיחזור בקבוקים למוסדות

עבודת מיחזור משותפת עם מוסדות כגון אסותא ואלה. שיתופי פעולה לשיפור איכות החיים של כולנו

הודעה:

נא להגיע עם כל הפריטים ממויינים וספורים לפי זכוכית, פלסטיק ופחיות, כל אחד בנפרד.

דרושים:

  1. מלגזן
  2. נהגי משאית עד 12 טון

נא ליצור קשר לפרטים 9130*

חברת מיחזור בקבוקים

מחפשים חברת מיחזור בקבוקים? ענקי המחזור הינה חברת מיחזור בקבוקים בחמש עשרה השנים האחרונות. ענקי המחזור אוספים וממיינים מכלים ברי פקדון, פלסטיק זכוכית ופח.

החברה נותנת שירות איסוף בקבוקים מהבית לאנשים פרטיים ואיסוף בקבוקים ממוסדות. אנו נותנים כסף מזומן בעבור מכלים ברי הפקדה ללא כל הגבלה. בכמויות גדולות אנו מספקים שירות איסוף בקבוקים מבית העסק ומגיעים עד אליכם לאיסוף המוצרים ברי הפיקדון תמורת כסף מזומן במקום.

בישראל היום צורכים מעל מיליארד בקבוקי שתיה גדולים ללא פיקדון וכמיליארד בקבוקים קטנים עם פיקדון. מיחזור פחיות אלומיניום חוסך 95% מאנרגיה של ייצור פחיות חדשות, ובכל שנה כמות הבקבוקים המושלכים יכולה להקיף את כדור הארץ ארבע פעמים! זמן התכלות של המיכלים משתנה בין חומר אחד למשנהו. לפחית שתיה לוקח 200-500 שנים להתכלות, לפלסטיק כמה מאות שנים וזמן ההתכלות של זכוכית הינו כמיליון שנה.

ענקי המחזור עובדת בשיתוף פעולה עם הקהילה, מברכת ומקדמת שיתופי פעולה עם גופים שונים בנושא המיחזור. עבודת מיחזור הבקבוקים ומחזור הפחיות נעשית תוך חשיבה מתמדת על שמירה על כדור הארץ ואיכות הסביבה. איסוף מכלים ריקים ברי הפיקדון נעשה בשיתוף עם בתי ספר וגני ילדים כאשר ענקי המחזור דואגת להעשיר את הידע וההבנה של הדור הצעיר בחשיבות המיחזור. אנו מקפידים להפחית את השימוש בשקיות הניילון ומשתמשים לשם הכלה ואחסנה בכלים העשויים מחומרים מתכלים. כמו כן חברת ענקי המחזור מייעלים את הלוגיסטיקה בתהליך מיחזור הבקבוקים בכדי להמעיט את זיהום האויר ולמען שיפור הסביבה.

ענקי המיחזור מפעילה תחנות להשבת הפיקדון למען נוחיותכם. אנו משרתים מוסדות, רשתות מזון וכמו-כן איסוף בקבוקים מהבית לאספנים פרטיים ומקצועיים, כמו-כן חברת ענקי המחזור מספקת טיפול מלא בקיום הפיקדון עבור חברות משקאות (יצרנים ויבואנים). אנחנו דואגים תמיד לפעול בשקיפות מלאה מול החברות ומול חובתנו על פי חוק הפיקדון במלואו

כמו-כן אנו נבצע איסוף ומיחזור בקבוקי ליטר וחצי החל מדצמבר ועפ"י עדכון חוק המיחזור בכנסת ישראל.

למידע נוסף לגבי חברת מיחזור בקבוקים צרו קשר עם ענקי המחזור.
ענקי המחזור - חברת מיחזור בקבוקים למען סביבה יותר טובה לכולם.

גם מיצווה גם מזומן בכיס!

ענקי המיחזור מבצעת עבודות מיחזור שונות למען סביבה טובה יותר ולמען רווחת הכלל

© בניית אתר ושיווק דיגיטלי ע"י ג.ל.ד. אתרים ושיווק

חברת מיחזור בקבוקים