מיחזור בקבוקים לארגונים

הגעה אלינו
תחנת איסוף בקבוקים

הודעה:

נא להגיע עם כל הפריטים ממויינים וספורים לפי זכוכית, פלסטיק ופחיות, כל אחד בנפרד.

דרושים:

  1. מלגזן
  2. נהגי משאית עד 12 טון

נא ליצור קשר לפרטים 9130*

מיחזור בקבוקים לארגונים

מחפשים מיחזור בקבוקים לארגונים? ענקי המחזור מספקת שירות מיחזור בקבוקים לארגונים בחמש עשרה השנים האחרונות. ענקי המחזור אוספים וממיינים מכלים ברי פקדון, פלסטיק, זכוכית ופח.

  1. תעשייה אווירית

    ענקי המיחזור שמחים וגאים לקדם פרויקטים אשר תורמים לשמירה על הסביבה. אנו יודעים להביא את הניסיון והמקצועיות שלנו באיסוף בקבוקים, מחזור פלסטיק, מחזור זכוכית ומחזור פח. לשם יעילות אנו משלבים פעילות עם חברות מיחזור מרכזיות ובכך נותנים לשותפינו להנות מדמי הפיקדון המלאים המגיעים על המיכלים, על פי חוק "כסף קטן", שהופך לגדול ומועיל. ענקי המיחזור יחד עם תעשייה אווירית יצאו לפרויקט איסוף למען בית הגלגלים. בית הגלגלים הוא ארגון ארצי לצעירים ובוגרים עם מוגבלות פיזית, הכולל ששה בתים הפתוחים לאוכלוסיות שונות מכל חלקי החברה הישראלית. הארגון מקיים בעזרת מתנדבים מסורים מסגרת רציפה לחניכים מגיל 9, דרך ההתבגרות ובמהלך הבגרות, עם מגוון תוכניות ופעילויות, במטרה לאפשר רכישת מיומנות חברתיות, אינטראקציות בינאישיות וקידום השתתפות חברתית ואזרחית בכל מעגלי החברה.

  2. מועצת שוהם

    בשיתוף מועצת שוהם, שחרטה על דיגלה שמירה על איכות הסביבה, קיימות ועשייה, פיזרנו בשטח המועצה, בבתי הספר ובתנועות הנוער פחי איסוף בקבוקים ופחיות אשר משרתים את התושבים. התושבים המקומיים מרוויחים מעצם זה שהם שומרים על סביבה נקייה יותר הם מקבלים גם את מלוא דמי הפיקדון עבור המיכלים שנאספו!

כמו-כן אנו נבצע איסוף ומיחזור בקבוקי ליטר וחצי החל מדצמבר ועפ"י עדכון חוק המיחזור בכנסת ישראל.

למידע נוסף לגבי מיחזור בקבוקים לארגונים צרו קשר עם ענקי המחזור.
ענקי המחזור - מיחזור בקבוקים לארגונים למען סביבה יותר טובה לכולם.

נשמח לשתף פעולה בכל דבר הקשור במיחזור ויתרום לכדור הארץ

ענקי המיחזור מבצעת עבודות מיחזור שונות למען סביבה טובה יותר ולמען רווחת הכלל

© בניית אתר ושיווק דיגיטלי ע"י ג.ל.ד. אתרים ושיווק

מיחזור בקבוקים לארגונים